| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN9A Çift Kişilik Yüksek Güçlü (High Strong) Cila Makinesi |
| Cila Motor Sayısı ve Gücü | 2 Adet 700 Watt - 1 HP / 2800 Devir/Dakika (RPM) |
| Vakum (Hava Emiş) Motoru | 3000 Watt / 4 HP (Ekstra Yüksek Güç) |
| Hava Emiş Kapasitesi (Debi) | 6000 m³/Saat |
| Filtre Sistemi | 2x2 (3 Katmanlı Filtre Sistemi) |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 160 cm - Derinlik: 126 cm - Yükseklik: 146 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 44.90" x 29.14" x 48.82" |
| Ağırlık | 295 KG (Serinin En Ağırı) |
| Standart Voltaj | 380 V / 50 - 60 Hz (Sanayi Tipi) |
| Opsiyonel Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Ev Tipi) |
| Opsiyonel Kabin | Kapalı ve Sızdırmaz Cam Kabin |
| Opsiyonel Hız Ayarlı Motor | 700 Watt - 1 HP / 500 - 4500 RPM |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |