| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN6 Tek Kişilik Mobil Model Cila Makinesi |
| Cila Motor Gücü | 500 Watt / 0.5 HP (Yarım Beygir) |
| Hava Emiş Devri (RPM) | 1500 Devir/Dakika |
| Filtre Sistemi | 1 Adet (Tek Katmanlı Hava Emiş Torbası) |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 60 cm - Derinlik: 44 cm - Yükseklik: 62 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 23.62" x 17.33" x 24.41" |
| Ağırlık | 29 KG (En Hafif Model) |
| Elektrik / Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Ev Tipi Prize Uygun) |
| Üretici Web Sitesi | www.sotec.com.tr |