| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN-10B Çift Kişilik Süper Cila Makinesi |
| Cila Motor Sayısı ve Gücü | 2 Adet 700 Watt - 1 HP |
| Vakum (Hava Emiş) Motoru | 2200 Watt / 3 HP |
| Vakum Devir Hızı (RPM) | 4500 RPM |
| Filtre Sistemi | 2x2 (3 Katmanlı Filtre Ünitesi) |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 132 cm - Derinlik: 80 cm - Yükseklik: 128 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 51.97" x 31.50" x 50.40" |
| Ağırlık | 140 KG |
| Standart Voltaj | 380 V / 50 - 60 Hz (Sanayi Tipi) |
| Opsiyonel Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Ev Tipi) |
| Kabin Özelliği | Kapalı ve Sızdırmaz Cam Kabin |
| Opsiyonel Hız Ayarlı Motor | 700 Watt - 1 HP / 500 - 4500 RPM |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |