| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN11 Tek Kişilik Mobil Model Cila Makinesi |
| Cila Motor Gücü | 500 Watt / 0.5 HP (Yarım Beygir) |
| Vakum (Emiş) Motor Gücü | 250 Watt / 0.33 HP |
| Hava Emiş Kapasitesi / Devir | 2900 RPM (Devir/Dakika) |
| Filtre Sistemi | 1 Adet (Tek Katmanlı Hava Emiş Torbası) |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 60 cm - Derinlik: 44 cm - Yükseklik: 64 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 23.63" x 17.28" x 25.13" |
| Ağırlık | 30 KG |
| Elektrik / Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Ev Tipi Prize Uygun) |
| Üretici Web Sitesi | www.sotec.com.tr |