| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN12 - L/P Çift Kişilik Süper Hızlı Cila ve Lapyaj Makinesi |
| Cila Motor Gücü ve Devri | 700 Watt - 1 HP / 2800 Devir/Dakika (RPM) |
| Lapyaj Motoru Gücü ve Devri | 1000 Watt - 1.35 HP / 500 - 5000 RPM (Hız Ayarlı) |
| Vakum (Hava Emiş) Motoru | 3000 Watt / 4 HP (Ekstra Yüksek Güç) |
| Vakum Devir Hızı (RPM) | 6000 RPM |
| Filtre Sistemi | 2x2 (3 Katmanlı Hava Emiş Torbası) |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 128 cm - Derinlik: 116 cm - Yükseklik: 150 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 50.40" x 45.67" x 59.05" |
| Ağırlık | 235 KG |
| Standart Voltaj | 380 V / 50 - 60 Hz (Sanayi Tipi) |
| Opsiyonel Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Ev Tipi) |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |