| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | OS - 5 Çift Kişilik Vakumlu Cila Tezgahı |
| Vakum (Hava Emiş) Motoru | 1100 Watt / 1.5 HP (Beygir Gücü) |
| Motor Devir Hızı (RPM) | 3500 Devir/Dakika |
| Filtre Sistemi | 2x2 (Çift Katmanlı Hava Emiş Torbası) |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 128 cm - Derinlik: 70 cm - Yükseklik: 130 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 50.40" x 27.55" x 51.18" |
| Ağırlık | 78 KG |
| Standart Voltaj | 380 V / 50 - 60 Hz (Sanayi Tipi Trifaze) |
| Opsiyonel Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Monofaze) |
| Cila Motoru / Fırça Çapı | Katalogda Boş Bırakılmış (Özel Talebe Göre Değişir) |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |