| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN-1 Tek Kişilik Cila ve Parlatma Makinesi |
| Cila Motor Gücü ve Devri | 1000 Watt / 1.35 HP - 2800 Devir/Dakika (RPM) |
| Vakum (Emiş) Motor Gücü | 750 Watt / 1 HP (Beygir Gücü) |
| Hava Emiş Kapasitesi | 2900 m³/Saat (H) |
| Filtre Sistemi | 1x1 Filtre Torbası |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 76 cm - Derinlik: 64 cm - Yükseklik: 123 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 30" x 25.20" x 48.42" |
| Ağırlık | 76 KG |
| Standart Voltaj | 380 V / 50 - 60 Hz (Sanayi Tipi Trifaze) |
| Opsiyonel Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Monofaze) |
| Opsiyonel Kabin | Kapalı ve Sızdırmaz Cam Kabin |
| Opsiyonel Cila Motoru | 700 Watt - 1 HP / 500 - 4500 RPM (Hız Ayarlı) |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |