| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN3A Çift Kişilik Cila ve Parlatma Makinesi |
| Cila Motor Gücü ve Devri | 1000 Watt / 1.35 HP - 2800 Devir/Dakika (RPM) |
| Vakum (Hava Emiş) Motoru | 1.1 KW / 1.5 HP (Güçlendirilmiş Motor) |
| Hava Emiş Kapasitesi / Devir | 3500 m³/Saat |
| Filtre Sistemi | 2x2 (3 Katmanlı Hava Emiş Torbası) |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 114 cm - Derinlik: 74 cm - Yükseklik: 124 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 44.88" x 29.13" x 48.43" |
| Ağırlık | 108 KG |
| Standart Voltaj | 380 V / 50 - 60 Hz (Sanayi Tipi) |
| Opsiyonel Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Ev Tipi) |
| Opsiyonel Kabin | Kapalı ve Sızdırmaz Cam Kabin |
| Opsiyonel Motor (UN3A-H) | 700 Watt - 1 HP / 500 - 4500 RPM (Hız Ayarlı) |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |