| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | UN-4 Çift Kişilik Süper Cila Makinesi |
| Cila Motor Gücü ve Devri | 1000 Watt / 1.35 HP - 2800 Devir/Dakika (RPM) |
| Vakum (Hava Emiş) Motoru | 2200 Watt / 3 HP (Süper Güçlü) |
| Vakum Devir Hızı (RPM) | 4500 RPM |
| Filtre Sistemi | 2x2 Filtre Ünitesi |
| Maksimum Fırça Çapı | 270 mm |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 124 cm - Derinlik: 114 cm - Yükseklik: 128 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 48.82" x 44.89" x 50.40" |
| Ağırlık | 176 KG |
| Standart Voltaj | 380 V / 50 - 60 Hz (Sanayi Tipi) |
| Opsiyonel Voltaj | 220 V / 50 - 60 Hz (Ev Tipi) |
| Opsiyonel Kabin | Kapalı ve Sızdırmaz Cam Kabin |
| Opsiyonel Hız Ayarlı Motor | 700 Watt - 1 HP / 500 - 4500 RPM |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |