| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | ROD 1 - Rodyum Kaplama Makinesi (3 Cam Hazneli) |
| Giriş Voltajı | 220V - 50 Hz |
| Çıkış Voltajı (DC) | 0 - 24 Volt (Ayarlanabilir Doğru Akım) |
| Akım Gücü (Amper) | 4.5 Amper |
| Isıtıcı Gücü / Isı Aralığı | 3 adet x 750 Watt / 0 - 90°C |
| Cam Hazne Kapasitesi | 3 Adet (2000 ml - 3000 ml arası) |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 60 cm - Derinlik: 54 cm - Yükseklik: 48 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 23.62" x 21.25" x 18.90" |
| Ağırlık | 32 KG |
| Opsiyonel Özellik | Fan Sistemi (Havalandırma) |
| Üretici Web Sitesi | www.sotec.com.tr |