| Teknik Özellik | Detay / Değer |
| Makine Adı | ROD 2 - Rodyum Kaplama Makinesi (2 Cam Hazneli) |
| Şebeke Gerilimi | 220V - 50 Hz |
| Çıkış Voltajı (DC) | 0 - 24 Volt (Doğru Akım) |
| Akım Şiddeti (Amper) | 4.5 Amper |
| Isıtıcı Gücü / Isı Aralığı | 2 adet x 750 Watt / 0 - 90°C |
| Cam Hazne Kapasitesi | 2 Adet (2000 ml - 3000 ml arası) |
| Dış Ölçüler (CM) | Genişlik: 42 cm - Derinlik: 54 cm - Yükseklik: 48 cm |
| Dış Ölçüler (İnç) | 16.54" x 21.26" x 18.90" |
| Ağırlık | 28 KG |
| Opsiyonel Donanım | Fan Sistemi (Havalandırma) |
| Üretici Bilgisi | So-tec (www.sotec.com.tr) |